Lignos

Kvalita, individuálny prístup a široká ponuka doplnkových služieb je to , čo nás odlišuje od firiem so sériovou výrobou, prípadne obchodných spoločností ponúkajúcich sériové výrobky iných firiem.

Aktuálne

Láska k drevu a profesionalita, to je krédo našej spoločnosti. Dovoľujeme si predstaviť nás v tomto krátkom videu a tešíme sa na každú ďalšiu príležitosť
dokázať Vám, že sme skutočne dobrí.

V čom sme výnimoční

Sme slovenská spoločnosť

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca na poli výroby malometrážnych drevostavieb od roku 2001. Spracovávame výhradne drevo pochádzajúce zo severného Slovenska a táto vstupná surovina prechádza prísnym výberom, čo je základom našej filozofie – dodať zákazníkovi špičkovú kvalitu za rozumnú cenu.

Vlastná výroba

Pri výrobe našich drevostavieb nepoužívame krížový spoj ako väčšina výrobcov tejto kategórie, ale patentované spojenie v masívnom rohovom stĺpe. Toto riešenie poskytuje mnoho výhod (stabilita, pevnosť, eliminácia pracovania dreva) a dlhoročné skúsenosti nám tieto predpoklady potvrdzujú. Nepovšimnutý neostane ani poctivý masívny vzhľad našich drevostavieb. Na konštrukčné diely používame výhradne materiál 140 x 140 mm, hrúbku steny 45 mm a plné podbitie 20 mm tatranským profilom. Všetok použitý materiál je hobľovaný, brúsený s upravenými hranami. Zároveň sú naše stavby projektované na použitie všetkých typov strešných krytín.

Široký rozsah služieb

Rozsah našich služieb je naozaj široký. Od dodávky drevostavby v demonte, cez poskytnutie kvalifikovaného pracovníka k montáži realizovanej zákazníkom, až po dodávku na kľúč s montážou, strešnou krytinou podľa výberu zákazníka, odkvapovým systémom a povrchovou úpravou.

Referencie

Radi poskytneme referencie na naše realizované stavby, nakoľko stavby realizujeme po území celého Slovenska. Práve informácie od zákazníkov, ktorým sme realizovali ich zámer považujeme pre nového zákazníka za prioritné. Preto radi prijímame spätnú väzbu od majiteľov našich stavieb, ktorá nám v našej práci veľmi pomáha.

Návrhy a vizualizácie

Našim zákazníkom ponúkame poradenstvo pri zámere zaobstarať si vhodnú drevostavbu, jej návrh a vizualizáciu pred samotnou realizáciou, v prípade potreby vypracovať projektovú dokumentáciu potrebnú na ohlásenie stavby alebo ku stavebnému konaniu.

Spravodlivá cena

Všetky služby a produkty poskytujeme svojim zákazníkom za skutočne férovú a rozumnú cenu, za ktorou si stojíme a vieme si ju obhájiť.