Otázky a odpovede

Prinášame Vám niekoľko odpovedí na často kladené otázky od Vás, našich zákazníkov.

Používate aj inú hrúbku profilu ako 45mm?

Snažíme sa tomu vyhnúť. Zdôvodnili sme to aj v článku, ktorý je možné si prečítať v našom blogu.

Dodávate záhradné chatky zákazníkovi na kľúč?

Áno, našim zákazníkom poskytujeme kompexné služby od návrhu záhradnej chatky alebo inej drevostavby, vizualizáciu konečného diela, až po jej realizáciu vrátane náteru vo výrobe, akejkoľvek strešnej krytiny a odkvapového systému. 

Je súčasťou  záhradnej  chatky aj podlaha?

Nie, pri štandardnej konfigurácii záhradnej chatky nie je podlaha súčasťou dodávky. Viac k informáciám ohľadom podlahy si môžete prečítať v článku v našom blogu.

Ako môžem zistiť približnú cenu záhradnej chatky, alebo inej drevostavby ?

Keďže vyrábame naše drevostavby na mieru, nie je možné mať všeobecný cenník. 

Najrýchlejším spôsobom, ako si vypočítať orientačnú cenu požadovanej stavby je výpočet cez plochu.  Cena za m2 uzavretého priestoru / chata, chatka /  je cca 180.- za m2 a cena otvoreného priestoru / terasa k chate, terasa k domu, prístrešok, altán ... /  je ca 85 .- za m2.  

Takto vypočítaná cena orientačne vyjadruje cenu drevostavby v základnom prevedení bez náteru, krytiny a je v demontovanom stave. Slúži na porovnanie ceny s inými výrobcami, ktorý dodávajú svoje produkty rovnako v demonte.

My dodávame najčastejšie naše záhradné chatky na kľúč, teda s náterom, krytinou žľabmi a zvodmi a samozrejme montážou celej drevostavby. Jednotlivé položky sa líšia podľa použitých materiálov, ktoré si vyberá zákazník, preto sa cena doplnkov stanovuje individuálne. 

Príklad výpočtu ceny záhradnej chatky 4 x 4 m s terasou 4 x 2 m v základnom prevedení / bez montáže, náteru, krytiny .../

Uzavretá časť - samotná chatka                                       4 x 4  = 16 m2 x 180.-   =  2 880.- EUR

Otvorená časť - terasa                                                      4 x 2  =   8 m2 x  85.-   =     680.-  EUR

Teda cena drevostavby 4 x 4 + 4 x 2 m spolu                                                            3 560.- EUR / bez montáže, náteru, krytiny ... /