• LIGNOS
  • Realizácie
  • Rekreačné chaty

Rekreačné chaty

Konštrukcia drevostavieb

KVH, DUO, BSH lepené hranoly

Hrúbka stien

45 mm hobľovaný brusený profil

Montáž

Po celej SR aj v zahraničí

Rekreačné a víkendové chaty spĺňajú vo svojom základnom prevedení požiadavku na trojsezónne využitie s možnosťou zateplenia. Hrúbka steny je 45 mm, pričom rozmer, tvar alebo dispozícia je prispôsobená individuálnym požiadavkám zákazníka, rovnako ako počet a umiestnenie dverí, okien, prípadne vnútorné delenie priestoru rekreačnej chaty.

Rekreačné chaty môžu byť jednopodlažné, jednopodlažné s galériou na spanie, alebo poschodové. Použitá môže byť ľubovoľná strešná krytina od asfaltového šindľa po betónovú alebo pálenú krytinu.

Častými zákazníkmi sú majitelia starších, často už nefunkčných rekreačných chatiek v záhradkárskych osadách, ktorí majú v úmysle chatku vymeniť za novú. Radi vykonáme demontáž a likvidáciu starej chatky a zákazníkom pomôžeme nájsť vhodné riešenie na realizáciu novej.

Realizácie z nášho portfólia

Záhradná chatka z nášho portfólia

RC210

Záhradná chatka s predĺžením slúžiacim ako prístrešok na drevo s celkovými rozmermi 5000 x 9100 mm, ktorá je postavená na drevenej podeste s podlahou. Uzatvorená časť s rozmermi 4100 x 4600 mm, otvorená časť s rozmermi 4100 x 4500 mm a predĺženie na uskladnenie palivového dreva o rozmeroch 900 x 9100 mm. Záhradná chatka dodávaná s dvomi oknami a jednými dverami. Strecha pultová s plechovou strešnou krytinou.

Zobraziť viac
Záhradná chatka z nášho portfólia

RC170

Rekreačná chata s rozmermi 5000 x 7000 mm. Rekreačná chata pozostáva z dvoch častí, uzatvorenej s rozmermi 5000 x 5000 mm a terasy so zábradlím v prednej a v bočných stenách s rozmermi 5000 x 2000 mm. Strecha sedlová s plechovou strešnou krytinou. Stavba dodávaná s tromi oknami a jednými dverami.

Zobraziť viac