• LIGNOS
  • Realizácie
  • Rekreačné chaty

Rekreačné chaty

Konštrukcia drevostavieb

KVH, DUO, BSH lepené hranoly

Hrúbka stien

45 mm hobľovaný brusený profil

Montáž

Po celej SR aj v zahraničí

Rekreačné a víkendové chaty spĺňajú vo svojom základnom prevedení požiadavku na trojsezónne využitie s možnosťou zateplenia. Hrúbka steny je 45 mm, pričom rozmer, tvar alebo dispozícia je prispôsobená individuálnym požiadavkám zákazníka, rovnako ako počet a umiestnenie dverí, okien, prípadne vnútorné delenie priestoru rekreačnej chaty.

Rekreačné chaty môžu byť jednopodlažné, jednopodlažné s galériou na spanie, alebo poschodové. Použitá môže byť ľubovoľná strešná krytina od asfaltového šindľa po betónovú alebo pálenú krytinu.

Častými zákazníkmi sú majitelia starších, často už nefunkčných rekreačných chatiek v záhradkárskych osadách, ktorí majú v úmysle chatku vymeniť za novú. Radi vykonáme demontáž a likvidáciu starej chatky a zákazníkom pomôžeme nájsť vhodné riešenie na realizáciu novej.

Realizácie z nášho portfólia

Záhradná chatka z nášho portfólia

RC38

Rekreačná drevostavba poschodová s plnohodnotným podkrovím. Rozmery zastavanej plochy 5000x9000 mm. Prízemie rozdelené na uzatvorený priestor a terasu. Uzatvorený priestor 5000x6000 mm, delený na sociálne zázemie a obytnú časť. Terasa s rozmerom 5000x3000 mm so zábradlím. Jednopriestorové podkrovie s rozmerom 5000x7000 mm + balkón 5000x2000 mm. Strecha sedlová s plechovou strešnou krytinou. Drevostavba má 3x okno 800x800 mm, 2x strešné okno s izolačnými sklami a 3x dvere.

Zobraziť viac